Discover Our Featured Listings

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit

Residential

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incidi dunt

Commercial

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incidi dunt

Why Houzez Is The Perfect Choice?

01.

Perfect Solution For Designers And Agents

Never miss a sale! It's never been easier to turn leads into real customers

02.

Design Custom Leads Capture Forms

Someone asked a question? Get back to them right away

03.

Customer Relationship Management

Keep track of your leads without having to pay for an external CRM

Real Estate Inquiry Form

Design custom lead capture forms that integrate with the Houzez CRM


Check Our Selection Of Finest Properties

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit

No listing found.

Explore Cities

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna

Meet Our Agents

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit

Agjent , Tafingo
Agjente , Tafingo
Agjente , Tafingo
Agjent , Tafingo

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit

Ne kemi qene duke kerkuar nje banese me ble per prinderit tane, edhe ka qene shume e veshtire sepse u desht me shfletu shume faqe, nuk ka pas qmime e info. Me Tafingo e kemi gjete banesen e duhur, agjentja Rina nga Tafingo na ka ndihmuar dhe ka punuar me ne deri sa e kemi ble banesen ne Veternik. Jeni me te miret
by Krenar Shala
Cyrih, Zvicer
Familja jone ishte ne kerkim per nje banese me te madhe ne Peje, miqt tane na rekomanduan Tafingon dhe ne jemi ndare shume te kenaqur me zgjidhjet qe na ofruan,
by Dea Belegu
Une me burrin vendosem me ble nje banese ne Prishtine sepse u lodhem duke udhetuar cdo dite nga Mitrovica. Na rekomanduan Tafingon dhe stafi na ndihmuan dhe punuan me ne deri sa e gjetem banesen ideale per ne. Ju faliminderit TAFINGO
by Adelina Rexha

Compare listings

Compare