Banesa 64m2 me qira -Qendër

 • €250
Agim Ramadani, Qendra 1, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Agim Ramadani, Qendra 1, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Me Qira
Agim Ramadani, Qendra 1, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Agim Ramadani, Qendra 1, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • €250

Informata rreth pronës

ID e pronës: 30051
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 65

Informacione të tjera

Lëshohet me qira banesa 64m2 me qira në qendër të Prishtinës , më saktësisht prapa Teatrit Kombtarë rr. Agim Ramadani.

Banesa ndodhet në katin e -IV- dhe ka këtë renditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • Dhomë Gjumi
 • Banjo
 • Ballkon
 • Depo

Banesa ka ndriçim të mjaftueshëm dhe lokacion shumë të përshtatshëm për banim apo afarizëm.

 

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446

Viber & Whats app

 • Adresa Agim Ramadani, Qendra 1, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10060
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 30051
 • Çmimi: €250
 • Madhësia e pronës: 65
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Zgjim
 • Zgjim