Banesa 95 m2 në shitje – Mati 1

 • €125,000
Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10.000, Kosovo, Prishtinë
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!
Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10.000, Kosovo, Prishtinë
 • €125,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 28335
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 95
 • m2
 • 1
 • Garazh

Informacione të tjera

Shitet banesa 95 m2, në Prishtinë – lagjja Mati 1.

Banesa posedon:

 • Sallonin me kuzhinë
 • 2 Dhoma gjumi
 • Banjo
 • Ballkon
 • Podrum
 • Garazhë

Banesa gjendet në katin e 2-të dhe ka Termokos.

Çmimi sipas marrëveshjës

Për më shumë informata na kontaktoni:

+38343222000

Viber & Whatsapp

 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 28335
 • Çmimi: €125,000
 • Madhësia e pronës: 95 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Garazh: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Info
 • Info