Banesa Gasonjere në Shitje ,40 m2 – Rruga B,Prishtinë

 • €50,000
Rruga B, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Rruga B, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Në Shitje
Rruga B, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Rruga B, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • €50,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 30816
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 40
 • m2

Informacione të tjera

Shitet Banesa Gasonjere 40 m2 në Rrugen B Prishtinë
Banesa Gjendet ne katin e III dhe është e kompletuar në tërësi dhe e mobiluar,
Banesa posedon këtë renditje :
Sallon
Kuzhinë
Banjo
Taras

Banesa Posedon poashtu parking të mjaftueshëm
Hapsira është e vëzhguar me kamera , posedon edhe lift etj.
Objekti është në proces të pranimit teknik.

Për më shumë kontaktoni:
+38348888762
Viber & Whats app

 • Adresa Rruga B, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 30816
 • Çmimi: €50,000
 • Madhësia e pronës: 40 m2
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton