Lëshohet Banesa me Qira – Ferizaj

 • €280
Ferizaj, Municipality of Ferizaj, Kosovo, Ferizaj
Me Qira
Ferizaj, Municipality of Ferizaj, Kosovo, Ferizaj
 • €280

Informata rreth pronës

ID e pronës: 24190
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo

Informacione të tjera

Banesa gjendet në qendër të Ferizajt

Banesa është penthouse dhe posedon:

Sallon dhe kuzhinë

2 Dhoma Gjumi

2 Banjo

Ballkoni

 • Qyteti Ferizaj
 • Shteti Kosove

Karakateristikat

Detaje

 • ID e pronës: 24190
 • Çmimi: €280
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Info
 • Info