Shitet Banesa – Mati 1

 • €87,000
Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10.000, Kosovo, Prishtinë
Në Shitje
Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10.000, Kosovo, Prishtinë
 • €87,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 24210
 • Banesë
 • Lloji i pronës

Informacione të tjera

Shitet Banesa 87m2 në rrugën Muharrem Fejza (Mati 1)

Banesa posedon :

Sallon me kuzhinë

2 Dhoma gjumi

Banjo

Depo

Ballkon

Banesa ndodhet në katin e 3-të dhe është e pajisur  me ashensor

Banesa shitet e pa mobiluar, është e përshtatshme për zyre dhe banim

Ballkonin e ka me pamje nga rruga

 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

Karakateristikat

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 24210
 • Çmimi: €87,000
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Info
 • Info