Banesa në Shitje,68 m2 – Fushë Kosovë

 • €680
Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo, Fushë Kosovë, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo
Në Shitje
Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo, Fushë Kosovë, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo
 • €680

Informata rreth pronës

ID e pronës: 30269
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 68m2

Informacione të tjera

Shitet Banes në Fushë Kosovë në Rr. Nëna Terez.

Sipërfaqja e banesës është 68 m2 dhe gjindet ne katin e  – I-  dhe ka këtë renditje :

Sallon

Kuzhinë

1 Dhomë Gjumi

1 Banjo

Ballkon .

Për më shumë kontaktoni:
+38348888762
Viber & Whats app

 

 • Adresa Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo
 • Qyteti Fushë Kosovë
 • Shteti Kosove

Karakateristikat

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 30269
 • Çmimi: €680
 • Madhësia e pronës: 68m2
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton