Banesa në shitje 63.42 m2 – Vushtrri

 • €37,500
Vushtrri, Municipality of Vushtrri / Vučitrn, Kosovo, Vushtrri,

Informata rreth pronës

ID e pronës: 27963
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 63.42
 • m2
 • 2020
 • Viti i ndërtimit

Informacione të tjera

Banesa në shitje me 63.42 m2 në Vushtrri, prapa Flamurave. Banesa është në katin e 4-të dhe posedon:

-1 dhom gjumi

-Sallon dhe kuzhinë

-Banjo

 -Ballkon

-Vendparking

Për më shumë informata:

+38343222000

 • Qyteti Vushtrri
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 27963
 • Çmimi: €37,500
 • Madhësia e pronës: 63.42 m2
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Viti i ndërtimit: 2020
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Compare listings

Compare
Info
 • Info