Banesa Në Shitje , 87 m2 – Gjilan

 • €63,000
Gjilan, Municipality of Gjilan / Gnjilane, Kosovo, Gjilan, Gjilan, Municipality of Gjilan / Gnjilane, Kosovo
Në Shitje
Gjilan, Municipality of Gjilan / Gnjilane, Kosovo, Gjilan, Gjilan, Municipality of Gjilan / Gnjilane, Kosovo
 • €63,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 31168
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 87 m2

Informacione të tjera

Shitet Banesa në Gjilan

Sipërfaqja e banesës është 87 m2 dhe gjendet ne katin e  VI
Banesa është në ndërtim e sipër dhe posedon këtë renditje :
Sallon
Kuzhinë
2 Dhomë Gjumi
2 Banjo

Ballkon

Depo

Për më shumë kontaktoni:
+38348888762
Viber & Whats app

 • Adresa Gjilan, Municipality of Gjilan / Gnjilane, Kosovo
 • Qyteti Gjilan
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 31168
 • Çmimi: €63,000
 • Madhësia e pronës: 87 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton