Banesa Në Shitje,98.4 m2 – Lagjia Arbëria,Prishtinë

 • €1,400
Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Në Shitje
Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • €1,400

Informata rreth pronës

ID e pronës: 30785
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 98.4 m2

Informacione të tjera

Shitet Banesa në Prishtinë në lagjen Arbëria ( Dragodan ).

Sipërfaqja e banesës është 98.4 m2 dhe gjendet në katin e  I
Banesa është e mobiluar dhe posedon këtë renditje :
Sallon
Kuzhinë
3 Dhomë Gjumi
2 Banjo
Ballkon .

Qmimi : 1400 Euro m2

Për më shumë kontaktoni:
+38348888762
Viber & Whats app

 • Adresa Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 30785
 • Çmimi: €1,400
 • Madhësia e pronës: 98.4 m2
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton