Shitet Banesa – Prishtinë

 • €180,000
Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë,
Në Shitje
Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë,
 • €180,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 24907
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo

Informacione të tjera

Banesa në shitje në Prishtinë

Banesa posedon  180m2 dhe shitet kati i 3të dhe i 4të

Banesa ka:

2 sallona

3 dhoma gjumi

2 banjo

3 ballkona

Banesa ndodhet në Dardani te bashkësia mbi lokale.

Ndodhet në katin e 3-të dhe të 4-të i ndërtesës

Banesa ka një vend shumë të përshtatshëm, hapësirë të mjaftueshme dhe cmim të volitshëm.

Banesa shitet e pa mobiluar, por sipas marrëveshjes mund të shitet edhe e mobiluar

 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

Karakateristikat

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 24907
 • Çmimi: €180,000
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Info
 • Info