Banesat Në Shitje – Gjilan

 • Me Marrëveshje
Gjilan, Municipality of Gjilan / Gnjilane, Kosovo, Gjilan, Gjilan, Municipality of Gjilan / Gnjilane, Kosovo
Në Shitje
Gjilan, Municipality of Gjilan / Gnjilane, Kosovo, Gjilan, Gjilan, Municipality of Gjilan / Gnjilane, Kosovo
 • Me Marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 30728
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 90 - 135 m2

Informacione të tjera

Filloj Shitja e banesave në kompleksin banesor M&S Construction në Gjilan  në Rrugen e Bujanocit, përball fabrikëse së baterive.

Kompleksi posedon apartamente cilësore të planifikuara deri në detaje, duke filluar me sipërfaqe të banesave nga 90 – 135 m2

Kompleksi banesor karakterizohet me nje dizajn bashkëhore, rrethohet me gjelbërim , garazha nëntokësore dhe larg nga zhurma dhe gjendet afër qdo gjëje që ju nevojitet si : shkolla,qendra tregtare , komuna etj.

Për më shumë kontaktoni:
+38348888762
Viber & Whats app

 • Adresa Gjilan, Municipality of Gjilan / Gnjilane, Kosovo
 • Qyteti Gjilan

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 30728
 • Çmimi: Me Marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 90 - 135 m2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton