Lëshohet banesa me qira 70m2- Mitrovicë

 • Me marrëveshje
Dëshmorët e 1903, Qendra, Mitrovicë, Mitrovica, Mitrovica Municipality, 40010, Kosovo, Mitrovicë, Dëshmorët e 1903, Qendra, Mitrovicë, Mitrovica, Mitrovica Municipality, 40010, Kosovo
Me Qira Çmimi është i negociueshëm!
Dëshmorët e 1903, Qendra, Mitrovicë, Mitrovica, Mitrovica Municipality, 40010, Kosovo, Mitrovicë, Dëshmorët e 1903, Qendra, Mitrovicë, Mitrovica, Mitrovica Municipality, 40010, Kosovo
 • Me marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 34222
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 70
 • M2

Informacione të tjera

Banesë me qira 70m2- Mitrovicë

Banesa gjendet afër qendëres së qytetit, rruga  Dëshmoret e 1903 përball Viva fresh Store.

Banesa gjindet në katin e  VII dhe ka këtë renditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Banjo
 • 1 Teras

Gjithashtu banesa ka në dispozicion edhe II ashensorë.

Kontakt:+38348888914

Viber:+38348888914

WhatsApp: +38348888914

 • Adresa Dëshmorët e 1903, Qendra, Mitrovicë, Mitrovica, Mitrovica Municipality, 40010, Kosovo
 • Qyteti Mitrovicë
 • Kodi postal 40010
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 34222
 • Çmimi: Me marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 70 M2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhomë: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba