Lëshohet banesa me qira 70m2 – Mitrovicë

 • Me marrëveshje
Ukshin Kovaqica, Qendra, Mitrovicë, Mitrovica, Mitrovica Municipality, 38220, Kosovo, Mitrovicë, Ukshin Kovaqica, Qendra, Mitrovicë, Mitrovica, Mitrovica Municipality, 38220, Kosovo
Me Qira Çmimi është i negociueshëm!
Ukshin Kovaqica, Qendra, Mitrovicë, Mitrovica, Mitrovica Municipality, 38220, Kosovo, Mitrovicë, Ukshin Kovaqica, Qendra, Mitrovicë, Mitrovica, Mitrovica Municipality, 38220, Kosovo
 • Me marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 34244
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 70
 • M2

Informacione të tjera

Banesë me qira 70m2 ne Mitrovicë

Banesa gjindet në rrugën Ukshin Kovaqica përballë xhamisë së Haxhi Veselit.

Banesa gjindet në katin e V dhe ka këtë renditje:

 • Sallon dhe kuzhinë
 • 1 dhomë gjumi
 • 1 banjo
 • 1 depo
 • Tarasë

Banesa gjithashtu posedon ashensor .

 

Kontakti: +38348888914

Viber: +38348888914

WhatsApp: +38348888914

 • Adresa Ukshin Kovaqica, Qendra, Mitrovicë, Mitrovica, Mitrovica Municipality, 38220, Kosovo
 • Qyteti Mitrovicë
 • Kodi postal 38220
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 34244
 • Çmimi: Me marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 70 M2
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhomë: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba