Banesë Me Qira – Gjilan

 • €250
Rr. Zija Shemsiu, Gjilan, Rr. Zija Shemsiu

Informata rreth pronës

ID e pronës: 30546
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 60 m2

Informacione të tjera

Lëshohet me qira banesa 60 m2 e cila është e mobiluar.
Banesa Gjindet në Gjilan afër shkollave të mesme.

Banesa ndodhet në katin e II dhe ka këtë renditje :

Sallon
Kuzhin
1 Dhomë gjumi
1 Banjo
Ballkon

Për më shumë kontaktoni:
+38348888762
Viber & Whats app

 • Adresa Rr. Zija Shemsiu
 • Qyteti Gjilan
 • Kodi postal 60000
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 30546
 • Çmimi: €250
 • Madhësia e pronës: 60 m2
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton