Shitet Banesa ,62.5 m2 – Gjilan

 • €42,500
Qemal Stafa, Kodra e Thatë, Gjilan, Municipality of Gjilan / Gnjilane, 60010, Kosovo, Gjilan, Qemal Stafa, Kodra e Thatë, Gjilan, Municipality of Gjilan / Gnjilane, 60010, Kosovo
Në Shitje
Qemal Stafa, Kodra e Thatë, Gjilan, Municipality of Gjilan / Gnjilane, 60010, Kosovo, Gjilan, Qemal Stafa, Kodra e Thatë, Gjilan, Municipality of Gjilan / Gnjilane, 60010, Kosovo
 • €42,500

Informata rreth pronës

ID e pronës: 30536
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 62m2

Informacione të tjera

Shitet Banesa 62.5 m2 e cila është tërësisht e mobiluar
Banesa Gjindet ne Gjilan afër Sallës së Sporteve
Banesa ndodhet ne katin e X  dhe ka këtë renditje :
Sallon
Kuzhin
2 Dhome gjumi
1 Banjo
Ballkon
Qmimi : 42.500 Euro
Për më shumë kontaktoni:
+38348888762
Viber & Whats app
 • Adresa Qemal Stafa, Kodra e Thatë, Gjilan, Municipality of Gjilan / Gnjilane, 60010, Kosovo
 • Qyteti Gjilan
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 30536
 • Çmimi: €42,500
 • Madhësia e pronës: 62m2
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton