Lëshohet me qira banesa në Fushë Kosovë

 • €180
Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo, Fushë Kosovë
Me Qira
Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo, Fushë Kosovë
 • €180

Informata rreth pronës

ID e pronës: 24984
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 75m2

Informacione të tjera

Lëshohet banesa me qira në FushëKosovë

Banesa gjendet përballë ish komunës së vjetër.

Gjendet në katin e dytë dhe posedon:
 
Sallon

Kuzhinë

1 Dhomë gjumi

Banjo

Koridor

Banesa lëshohet me qira e mobiluar, gjendet në një vend të përshtatshëm, në katin përdhesë është market Viva.

 • Qyteti Fushë Kosovë
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 24984
 • Çmimi: €180
 • Madhësia e pronës: 75m2
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Info
 • Info