Lëshohet Banesa me Qira – Lagjia Qafa

 • €700
Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Lagjia: Qafa, Rruga: UÇK
Me Qira
Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Lagjia: Qafa, Rruga: UÇK
 • €700

Informata rreth pronës

 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Banjo
 • 100 m²

Informacione të tjera

Sigurim dhe mirmbajtje 24h

 • Adresa Lagjia: Qafa, Rruga: UÇK
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

Karakateristikat

Detaje

 • Çmimi: €700
 • Madhësia e pronës: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 3
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Sumeja
 • Sumeja