Lëshohet me qira banesa te rruga C

 • €350
Ali Aliu Kelmendi, kodrina, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10.000, Kosovo, Prishtinë
Me Qira
Ali Aliu Kelmendi, kodrina, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10.000, Kosovo, Prishtinë
 • €350

Informata rreth pronës

ID e pronës: 25010
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo

Informacione të tjera

Banese me qira te rruga C
Banesa posedon 1 dhome gjumi
sallon
kuzhine
banjo

Eshte e mobiluar me orendi shume kualitative dhe moderne

 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 25010
 • Çmimi: €350
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Info
 • Info