Banesë Me Qira,96 me – Lagjia e Spitalit,Prishtinë

 • €350
Astrit Rrushi, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Astrit Rrushi, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Me Qira
Astrit Rrushi, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Astrit Rrushi, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • €350

Informata rreth pronës

ID e pronës: 30234
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 96m2

Informacione të tjera

Lëshohet me qira banesa 96 m2 e cila është tërësisht e mobiluar me paisje e kuzhinë të re në gjendje të shkëlqyeshme.

Banesa ndodhet në katin -V- dhe ka këtë renditje :

Sallon

Kuzhinë

2 Dhoma Gjumi

2 Banjo

1 Depo

Banesa poashtu posedon ballkon me pamje të hapur drejt gjelbërimit dhe është te shkolla fillore Panvarsia dhe i plotëson të gjitha nevojat për një familje, gjithashtu ndodhët  afër Qendrës Kryesore të Mjekësisë  Familjare në  Lagje Të Spitalit.

Ndertesa është e re dhe ka anshensor , hapësir parkimi , garazh.

Pë më shumë kontaktoni :

+38348888762

Viber & Whats app

 

 • Adresa Astrit Rrushi, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000

Detaje

 • ID e pronës: 30234
 • Çmimi: €350
 • Madhësia e pronës: 96m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton