Shitet Banesa në Fushë Kosovë

 • €60,000
Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo, Prishtinë,
Në Shitje
Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo, Prishtinë,
 • €60,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 24996
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 94.75
 • 2018
 • Viti i ndërtimit

Informacione të tjera

Ofrohet për shitje banesa në Fushë Kosovë

Banesa ka hapësirë 94.75m2, dhe ka këtë renditje

Sallon me kuzhinë

2 Dhoma gjumi

Banjo

Ballkon

Depo

Banesa ndodhet  në Fushë Kosovë mbrapa Viva Fresh
Është ndërtim i  vitit 2018, nga firma Mendi

Banesa gjendet në katin e 7-të, por është e pajisur me 2 lifta funksional

Shitet me të gjitha orenditë, të cilat janë moderne dhe cilësore

Ballkoni i banesës është i pajisur me dritare
Banesa ka fletë poseduese

 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 24996
 • Çmimi: €60,000
 • Madhësia e pronës: 94.75
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Viti i ndërtimit: 2018
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Info
 • Info