Banesë /Shtëpi Me Qira – Gjilan

 • €280
Gjilan, Gjilan, Gjilan

Informata rreth pronës

ID e pronës: 31013
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 110
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet me qira Banesa/Shtëpia në Gjilan me sipërfaqe 110 m2 e cila është e mobiluar dhe
gjindet në vend shumë të përshtatshëm ku nuk nevojitet kerri dhe posedon këtë rënditje :

Sallon
Kuzhinë
2 Dhomë Gjumi
1 Banjo.

Për më shumë kontaktoni:
+38348888762
Viber & Whats app

 

 

 • Adresa Gjilan
 • Qyteti Gjilan
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 31013
 • Çmimi: €280
 • Madhësia e pronës: 110 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton