Banesë/Zyre 80m2 me qira – Qendër

 • €500
Rexhep Luci, Arbëri, City Center, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Rexhep Luci, Arbëri, City Center, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Me Qira Çmimi është i negociueshëm!
Rexhep Luci, Arbëri, City Center, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Rexhep Luci, Arbëri, City Center, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • €500

Informata rreth pronës

ID e pronës: 29998
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 80

Informacione të tjera

Lëshohet banesa 80m2 me qira në qendër të qytetit në afërsi te Kinemasë ABC.

Banesa ndodhet në katin e -II-, është e renovuar, posedon ngrohje nga Termokos, ka kushte shumë të mira banimi apo pune, dhe ka këtë renditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 2 Dhoma Gjumi
 • Banjo
 • 2 Ballkona

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446

Viber & Whats app

 

 • Adresa Rexhep Luci, Arbëri, City Center, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 29998
 • Çmimi: €500
 • Madhësia e pronës: 80
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare