Lëshohet me Qira Trualli 1 Hektar dhe 9 Ari në Zonën Industriale në Prishtinë

 • €1,500
Zona Industriale, Arbëria 2, Pristina, Municipality of Pristina, 10012, Kosovo, Prishtinë
Me Qira Çmimi është i negociueshëm!
Zona Industriale, Arbëria 2, Pristina, Municipality of Pristina, 10012, Kosovo, Prishtinë
 • €1,500

Informata rreth pronës

ID e pronës: 22786
 • Tokë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 109

Informacione të tjera

Trualli gjindet në rrugën “Ndue Bytyqi” që lidhë magjistralën Prishtinë Mitrovicë dhe Prishtinë Fushë Kosovë.

Posedon: 1 Hektar dhe 9 Ari

Prona gjindet përgjat rrugës dhe ka dy hyrje të ndara

Çmimi: 1500 euro

Video Virtuale - 3D

 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10012
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 22786
 • Çmimi: €1,500
 • Madhësia e pronës: 109
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhomë: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Tokë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare