Kat shtëpie me Qira 90m2 – Mati 1

 • €250
rr. Ymer Elshani, Prishtinë, rr. Ymer Elshani

Informata rreth pronës

ID e pronës: 23850
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 90

Informacione të tjera

Lëshohet me qira kati i shtëpisë në lagjën Mati 1, në Prishtinë – afër shkollës Pavarësia. Kati i shtëpisë ka 90m2.

Kati ka këtë rënditje:

– Sallon me Kuzhinë
– 2 Dhoma Gjumi
– Koridor
– Banjo
– Terracë

Çmimi: Me marrëveshje

Kati i shtëpisë është me nxemje qëndrore, ka kopësht gjithashtu dhe parking.

 • Adresa rr. Ymer Elshani
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 23850
 • Çmimi: €250
 • Madhësia e pronës: 90
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Lorika
 • Lorika