Lëshohen 2 Lokale me Qira – Fushë Kosovë

 • Me marrëveshje!
Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo, Fushë Kosovë, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo
Me Qira
Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo, Fushë Kosovë, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo
 • Me marrëveshje!

Informata rreth pronës

ID e pronës: 32311
 • Lokal
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Banjo
 • 570
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohen lokalet me qira në Qendër të Fushë Kosovës, tek Rrethi Kryesor.

Lokalet ndodhen në një lokacion shumë të frekuentuar dhe janë shumë të përshtatshme për zhvillimin e bizneseve të ndryshme si: dyqan për shitjen e gjësendëve të ndryshme, fast food, zyre, call center, depo etj.

Lokali në katin përdhesë ka sipërfaqe prej 70m2.

Lokali në katin -I- ka 500m2 dhe mund të renovohet sipas kërkesës së klientit dhe varësisht prej veprimtarisë së biznesit.

Vlenë të ceket se lokali posedon edhe parking për 4 vetura.

 

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446

Viber & Whats app

 • Adresa Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo
 • Qyteti Fushë Kosovë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 32311
 • Çmimi: Me marrëveshje!
 • Madhësia e pronës: 570 m2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Lokal
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare