Lëshohen Banesat me Qira, 90 m2 – Lagjia Arbëria,Prishtinë

 • €350
Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Me Qira
Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • €350

Informata rreth pronës

ID e pronës: 31699
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 90
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohen Banesat 90 m2 me qira në Prishtinë më saktësisht në lagjen Arberia – Dragodan.

Banesat ndodhet në katin e I dhe në katin e III
Banesat kan sipërfaqe të njejtë dhe rënditje të njejtë :

Sallonin & Kuzhinë
2 Dhoma gjumi
2 Banjo
Shpajz
Ballkon

Qmimi : 350 Euro

Për më shumë kontaktoni:
+383 (48) 888 762
Viber & Whats app

 

 • Adresa Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 31699
 • Çmimi: €350
 • Madhësia e pronës: 90 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton