Lëshohen Banesat 90 m2 me qira – Lagjia Arbëria

 • €350
Arbëri, Prishtinë, Arbëri

Informata rreth pronës

ID e pronës: 31699
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 90
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohen Banesat 90 m2 me qira në Prishtinë më saktësisht në lagjen Arberia – Dragodan.

Banesat ndodhet në katin e I dhe në katin e III
Banesat kan sipërfaqe të njejtë dhe rënditje të njejtë :

Sallonin & Kuzhinë
2 Dhoma gjumi
2 Banjo
Shpajz
Ballkon

Qmimi : 350 Euro

Për më shumë kontaktoni:
+383 (48) 888 762
Viber & Whats app

 

 • Adresa Arbëri
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 31699
 • Çmimi: €350
 • Madhësia e pronës: 90 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton