Lëshohen me qira 3 lokale ne rrugën Ferid Curri – Arbëri- Prishtinë

 • Me marrëveshje
Ferid Curri, Prishtinë, Ferid Curri

Informata rreth pronës

ID e pronës: 34381
 • Lokal
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 70
 • M2

Informacione të tjera

Lëshohen me qira 3 lokale ne rrugën Ferid Curri – Arbëri- Prishtinë.

Lokalet gjinden përballë Viva Fresh Store në Arbëri dhe kanë qasje direkte me rrugën kryesore .

Janë të përshtatshme për zhvillimin e shumë bizneseve.

Lokali I 70m2 ka ka këtë renditje :

 • 1 Dhomë
 • 1 Banjo
 • Parking

Lokali II 62m2 ka këtë renditje:

 • 1 Dhome
 • 1 Banjo ( për shfrytëzim të përbashkët me lokalin e III-të, me hyrje të vecanta)
 • Parking

Lokali III 27m2 ka këtë renditje:

 • 1 Dhomë
 • 1 Banjo ( për shfrytëzim të përbashkët me lokalin e II-të, me hyrje të vecanta)
 • Parking

Lokalet mund të lëshohen me qira edhe të ndara , varësisht nga kërkesat e klientëve.

 

Kontakti: +38348888914

Viber : +38348888914

WhatsApp : +38348888914

 

 

 • Adresa Ferid Curri
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

Karakateristikat

Detaje

 • ID e pronës: 34381
 • Çmimi: Me marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 70 M2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Lokal
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba