Lëshohen me qira banesat – Mitrovicë

 • €250
Evlia Qelebia, Qendra, Mitrovica, Mitrovica Municipality, 38220, Kosovo, Mitrovicë
Me Qira Çmimi është i negociueshëm!
Evlia Qelebia, Qendra, Mitrovica, Mitrovica Municipality, 38220, Kosovo, Mitrovicë
 • €250

Informata rreth pronës

ID e pronës: 30123
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo

Informacione të tjera

Lëshohen me qira banesat në Mitrovicë, rruga Evlia Qelebia.

Banesa janë të ndara në kate të ndryshme me sipërfaqe të njejta. Njëra në katin e 3-të e cila lirohet vetëm për banim dhe tjetra në katin e 7-të e cila përpos për banim mund të shfrytëzohet edhe për zyre.

Banesa posedon ashensor dhe vendparkim. Gjithashtu gjendet në qendër në një lokacion afër spitalit, shkollave dhe supermarketeve të ndryshme.

Banesa posedon:

 • Sallon & Kuzhinë
 • 2 Dhoma gjumi
 • Banjo
 • Ballkon

Banesa ka mirëmbajtje dhe çmimi mujor i mirëmbatjes është 10 euro.

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 43 222 000

Viber & Whats app

 • Qyteti Mitrovicë
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 30123
 • Çmimi: €250
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Info
 • Info