Lëshohet Banesa 100m2 me Qira – 4 Llullat

 • €450
Bajram Kelmendi, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Bajram Kelmendi, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Me Qira
Bajram Kelmendi, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Bajram Kelmendi, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • €450

Informata rreth pronës

ID e pronës: 31993
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 100
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet banesa 100m2 me qira në Rrugën Bajram Kelmendi, tek 4 Llullat.

Banesa ndodhet në katin e -III- dhe ka këtë renditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 2 Banjo
 • Ballkon

Banesa është tërësisht e mobiluar, posedon të gjitha elementet dhe paisjet e nevojshme, ka ndriçim të mjaftueshëm dhe lokacion shumë të favorshëm banimi afër çdo shërbimi të nevojshëm.

 

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446
Viber & Whats app

 • Adresa Bajram Kelmendi, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10060
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 31993
 • Çmimi: €450
 • Madhësia e pronës: 100 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Zgjim
 • Zgjim