Lëshohet Banesa 100m2 me Qira – Lagjja e Spitalit

 • €520
Muharrem Fejza, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Muharrem Fejza, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Me Qira
Muharrem Fejza, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Muharrem Fejza, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • €520

Informata rreth pronës

ID e pronës: 31530
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Banjo
 • 100
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet me qira banesa me sipërfaqe 100m2 në Lagjen e Spitalit, më saktësisht afër Shkollës “Pavarësia”.

Banesa ndodhet në katin -IV- dhe ka këtë renditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 3 Dhoma Gjumi
 • 3 Banjo
 • Ballkon
 • Depo

Banesa është tërësisht e mobiluar me orendi moderne, posedon të gjitha paisjet e nevojshme, ka lokacion të favorshëm banimi, posedon 2 ashensor funskional dhe ndriçim të mjaftueshëm.

 

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446
Viber & Whats app

 

 • Adresa Muharrem Fejza, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10060
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 31530
 • Çmimi: €520
 • Madhësia e pronës: 100 m2
 • Dhoma gjumi: 3
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 3
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Zgjim
 • Zgjim