Lëshohet Banesa me Qira,105 m2 – Ferizaj

 • €260
Ferizaj, Municipality of Ferizaj, Kosovo, Ferizaj, Ferizaj, Municipality of Ferizaj, Kosovo
Me Qira
Ferizaj, Municipality of Ferizaj, Kosovo, Ferizaj, Ferizaj, Municipality of Ferizaj, Kosovo
 • €260

Informata rreth pronës

ID e pronës: 32166
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 105
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet Banesa 105 m2 me qira në Ferizaj më saktësisht te Xhamia e madhe afër nenkalimit Rr. Emin Duraku.
Banesa është e mobiluar komplet dhe është mjaft e përshtatshme për banim dhe gjendet në katin e II .
Banesa posedon këtë renditje :

Sallonin
Kuzhinë
2 Dhoma gjumi
1 Banjo
2 Ballkone

Qmimi : 260 Euro + Depozitin

Për më shumë kontaktoni:
+383 (48) 888 762
Viber & Whats app

 

 • Adresa Ferizaj, Municipality of Ferizaj, Kosovo
 • Qyteti Ferizaj
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 32166
 • Çmimi: €260
 • Madhësia e pronës: 105 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton