Lëshohet Banesa 105m2 me Qira -Lagjja e Spitalit

 • €550
Muharrem Fejza, Prishtinë, Muharrem Fejza

Informata rreth pronës

ID e pronës: 30144
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 105
 • 1
 • Garazh

Informacione të tjera

Lëshohet me qira banesa 105m2 në Lagjen e Spitalit më saktësisht në afërsi të shkollës “Pavarsia”.

Banesa ndodhet në katin e -IV- dhe ka këtë renditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 3 Dhoma Gjumi
 • 2 Banjo
 • Ballkon
 • Depo

Banesa është e mobiluar në tërësi, posedon të gjitha paisjet shtëpiake të nevojshme, vlenë të ceket se ka edhe garazhë.

Për më shumë informata kontaktoni:
+383 48 888 446
Viber & Whats app
 • Adresa Muharrem Fejza
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 30144
 • Çmimi: €550
 • Madhësia e pronës: 105
 • Dhoma gjumi: 3
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 2
 • Garazh: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare