Lëshohet Banesa 110m2 me Qira – 4 Llullat

 • €900
4 Llullat, Bajram Kelmendi, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, 4 Llullat, Bajram Kelmendi, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Me Qira
4 Llullat, Bajram Kelmendi, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, 4 Llullat, Bajram Kelmendi, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • €900

Informata rreth pronës

ID e pronës: 31626
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 110
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet me qira banesa me sipërfaqe prej 110m2 në Qendër, saktësisht në Lagjen 4 Llullatt.

Banesa është tërësisht e mobiluar dhe ka këtë renditje:

 • Sallon dhe kuzhinë
 • 3 Dhoma Gjumi
 • Banjo
 • Ballkon

Banesa ndodhet në një lokacion shumë të favorshëm banimi dhe afër çdo shërbimi të nevojshëm.

 

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446
Viber & Whats app

 • Adresa 4 Llullat, Bajram Kelmendi, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10060
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 31626
 • Çmimi: €900
 • Madhësia e pronës: 110 m2
 • Dhoma gjumi: 3
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare