Lëshohet Banesa 110m2 me Qira – Lagjja Arbëria

 • €450
Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Me Qira
Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • €450

Informata rreth pronës

ID e pronës: 32452
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 110
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet me qira banesa me sipërfaqe 110m2 në lagjen Arbëria në afërsi të Minimax-it.

Banesa ndodhet në katin -II- dhe ka këtë renditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 3 Dhoma Gjumi
 • 2 Banjo
 • Depo
 • Ballkon

Banesa ndodhet në një lagje shumë të qetë dhe me pozicion të favorshëm banimi, posedon ashensor funksional, mobile dhe orendi të reja, ndriçim të mjaftueshëm dhe ngrohje qëndrore.

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446
Viber & Whats app

 • Adresa Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 32452
 • Çmimi: €450
 • Madhësia e pronës: 110 m2
 • Dhoma gjumi: 3
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Zgjim
 • Zgjim