Lëshohet Banesa 120 m2 me qira – Gjilan

 • €270
Gjilan, Gjilan, Gjilan

Informata rreth pronës

ID e pronës: 33065
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 120
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet Banesa 120 m2 me qira në Gjilan
Banesa gjindet më saktësisht në lagje shumë të frekuentuar përball mobisaza , afër Etc ,viva fresh, jumbo, shkolla fillore etj.
Kontrata bëhet te noteri .
Banesa posedon këtë rënditje :

Sallon
Kuzhinë
3 Dhoma Gjumi
2 Banjo
1 Ballkon
1 Shpajz
1 Depo dhe Garzhë për vetur.

Qmimi : 270 Euro + Depozitin

Për më shumë kontaktoni:
+383 (48) 888 762
Viber & Whats app

 • Adresa Gjilan
 • Qyteti Gjilan
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 33065
 • Çmimi: €270
 • Madhësia e pronës: 120 m2
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton