Lëshohet Banesa 120 m2 me qira – Prizren

 • €400
Prizren, Prizren, Prizren

Informata rreth pronës

ID e pronës: 31655
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 120
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet Banesa 120 m2 me qira në qendër të qytetit të Prizrenit.
Banesa është e mobiluar sikur në foto , mobiljet jan të reja dhe objekti është i ri, lëshohet me qira për her të parë, poashtu ka garazhden nëntoksore
Banesa posedon nxemjen qëndrore nën dysheme dhe ka këtë rënditje :

Sallonin & Kuzhinë
3 Dhoma gjumi
2 Banjo
Ballkon

Qmimi : 400 Euro

Për më shumë kontaktoni:
+383 (48) 888 762
Viber & Whats app

 • Adresa Prizren
 • Qyteti Prizren
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 31655
 • Çmimi: €400
 • Madhësia e pronës: 120 m2
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton