Lëshohet Banesa 124m2 me Qira – Arbëria

 • €500
Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Me Qira
Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • €500

Informata rreth pronës

ID e pronës: 32220
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 124
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet me qira për zyre banesa me sipërfaqe 124m2 në Lagjën Arbëria afër Minimax-it.

Banesa ndodhet në katin e -IV- dhe ka këtë renditje:

 • 4 Hapësira Pune
 • 2 Banjo
 • Depo
 • 2 Ballkona

Banesa ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm për afarizëm, i plotëson të gjitha kushtet për zyre, posedon ashensor funksional, ngrohje qendrore dhe ndriçim të mjaftueshëm.

 

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446
Viber & Whats app

 • Adresa Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

Karakateristikat

Detaje

 • ID e pronës: 32220
 • Çmimi: €500
 • Madhësia e pronës: 124 m2
 • Dhoma gjumi: 3
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Zgjim
 • Zgjim