Lëshohet Banesa 44 m2 me qira – Gjilan

 • €200
Gjilan, Gjilan, Gjilan

Informata rreth pronës

ID e pronës: 31892
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 44
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet Banesa 44 m2 me qira në qendër të Gjilanit më saktësisht perballë komunës.
Banesa është në katin e III dhe posedon këtë renditje :

Sallonin
Kuzhinë
1 Dhoma gjumi
1 Banjo

Qmimi : 200 Euro i negociueshëm

Për më shumë kontaktoni:
+383 (48) 888 762
Viber & Whats app

 

 • Adresa Gjilan
 • Qyteti Gjilan
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 31892
 • Çmimi: €200
 • Madhësia e pronës: 44 m2
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton