Lëshohet Banesa me Qira,50 m2 – Fushë Kosovë

 • €200
Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo, Fushë Kosovë, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo
Me Qira
Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo, Fushë Kosovë, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo
 • €200

Informata rreth pronës

ID e pronës: 32066
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 50
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet Banesa 50 m2 me qira në Fushë Kosovë
Banesa ka parking enkas për banoret e ndërtesës, gjendet në katin e V dhe posedon ashensor (lift), është mjaft e përshtatshme për banim dhe është e mobiluar.
Banesa posedon këtë renditje :

Sallonin
Kuzhinë
1 Dhoma gjumi
1 Banjo
Ballkon

Qmimi : 200 Euro

Për më shumë kontaktoni:
+383 (48) 888 762
Viber & Whats app

 • Adresa Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo
 • Qyteti Fushë Kosovë
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 32066
 • Çmimi: €200
 • Madhësia e pronës: 50 m2
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton