Lëshohet Banesa 50m2 me Qira – Ulpianë

 • €250
Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
Me Qira
Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • €250

Informata rreth pronës

ID e pronës: 31838
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 50
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet me qira banesa me sipërfaqe 50m2 në lagjen Ulpiana afër pompës Exfis.

Banesa ndodhet në katin përdhesë dhe ka këtë renditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • Dhomë Gjumi
 • Banjo

Banesa ka kushte të mira banimi dhe posedon ngrohje me Termokos.

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446
Viber & Whats app

 

 • Adresa Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 31838
 • Çmimi: €250
 • Madhësia e pronës: 50 m2
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare