Lëshohet Banesa 53 m2 me qira – Gjilan

 • €160
Gjilan, Gjilan, Gjilan

Informata rreth pronës

ID e pronës: 31819
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 53
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet Banesa 53 m2 me qira në Gjilan në lagjen e kamnikut.
Banesa është ne katin e fundit dhe posedon këtë renditje :

Sallonin & Kuzhinë
1 Dhoma gjumi
1 Banjo
1 Depo

Qmimi : 160 Euro + depozitin

Për më shumë kontaktoni:
+383 (48) 888 762
Viber & Whats app

 • Adresa Gjilan
 • Qyteti Gjilan
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 31819
 • Çmimi: €160
 • Madhësia e pronës: 53 m2
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton