Lëshohet Banesa me Qira, 60 m2- Fushë Kosovë

 • €250
Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo, Fushë Kosovë, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo
Me Qira
Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo, Fushë Kosovë, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo
 • €250

Informata rreth pronës

ID e pronës: 32147
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 60

Informacione të tjera

Lëshohet Banesa 60 m2 me qira në Fushë Kosovë
Banesa është e mobiluar komplet dhe është mjaft e përshtatshme për banim.
Banesa gjindet te shkolla Mihajl Grameno dhe posedon këtë renditje :

Sallon
Kuzhinë
1 Dhomë gjumi
1 Banjo
Ballkon

Qmimi : 250 Euro

Për më shumë kontaktoni:
+383 (48) 888 762
Viber & Whats app

 • Adresa Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo
 • Qyteti Fushë Kosovë
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 32147
 • Çmimi: €250
 • Madhësia e pronës: 60
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton