Lëshohet Banesa me Qira,60 m2 – Fushë Kosovë

 • €170
Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo, Fushë Kosovë, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo
Me Qira
Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo, Fushë Kosovë, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo
 • €170

Informata rreth pronës

ID e pronës: 31971
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 60
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet Banesa 60 m2 me qira në Fushë Kosovë
Banesa është e re dhe gjendet afër Xhamis , është mjaft e përshtatshme për banim ka afër qerdhen , shkollen , busin .
Banesa posedon këtë renditje :

Sallonin
Kuzhinë
1 Dhoma gjumi
1 Banjo
Ballkon

Qmimi : 170 Euro + depozitin

Për më shumë kontaktoni:
+383 (48) 888 762
Viber & Whats app

 • Adresa Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo
 • Qyteti Fushë Kosovë
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 31971
 • Çmimi: €170
 • Madhësia e pronës: 60 m2
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton