Lëshohet banesa 60 m2 me qira – Prizren (Shatervani)

 • €300
Prizren, Municipality of Prizren, 20000, Kosovo, Prizren

Informata rreth pronës

ID e pronës: 31793
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 60
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet banesa 60 m2 me qira, afër Shatervanit më saktësisht tek Kuvendi Komunal (Ina e vogël)

Banesa gjendet në katin 1 dhe posedon:

 • Sallon & Kuzhinë
 • 1 Dhomë gjumi
 • 1 Banjo
 • Ballkon (Oborr)

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 43 222 000

Viber & Whats app

 • Qyteti Prizren
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 31793
 • Çmimi: €300
 • Madhësia e pronës: 60 m2
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Info
 • Info