Lëshohet Banesa 60m2 me Qira – Dardani

 • €400
Dardania, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Dardania, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Me Qira
Dardania, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Dardania, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • €400

Informata rreth pronës

ID e pronës: 32530
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 60

Informacione të tjera

Lëshohet me qira banesa me sipërfaqe 60m2 në lagjën Dardania afër Orës së Kurrizit.

Banesa ndodhet në katin -IV- dhe ka këtë renditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • Dhomë Gjumi
 • Banjo
 • Ballkon

Banesa është tërësisht e mobiluar, posedon ashensor funksional, ka ndriçim të mjaftueshëm dhe ngrohje qëndrore me Termokos.

 

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446
Viber & Whats app

 • Adresa Dardania, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 32530
 • Çmimi: €400
 • Madhësia e pronës: 60
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhomë: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Zgjim
 • Zgjim