Lëshohet Banesa me Qira 62.25 m2 – Fushë Kosovë

 • €250
Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo, Fushë Kosovë, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo
Me Qira
Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo, Fushë Kosovë, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo
 • €250

Informata rreth pronës

ID e pronës: 32732
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 62.25
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet Banesa 62.25 m2 me qira në Fushë Kosovë.
Banesa gjindet më saktësisht afër nën kalimit tek Komuna .
Banesa posedon mobile të reja dhe gjindet në katin e III dhe posedon këtë renditje :

Sallon & Kuzhinë
1 Dhomë Gjumi
1 Banjo
1 Ballkon

Qmimi : 250 Euro

Për më shumë kontaktoni:
+383 (48) 888 762
Viber & Whats app

 • Adresa Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo
 • Qyteti Fushë Kosovë
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 32732
 • Çmimi: €250
 • Madhësia e pronës: 62.25 m2
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton