Lëshohet Banesa me Qira,63 m2 – Ferizaj

 • €200
Ferizaj, Municipality of Ferizaj, Kosovo, Ferizaj, Ferizaj, Municipality of Ferizaj, Kosovo
Me Qira
Ferizaj, Municipality of Ferizaj, Kosovo, Ferizaj, Ferizaj, Municipality of Ferizaj, Kosovo
 • €200

Informata rreth pronës

ID e pronës: 32507
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 63

Informacione të tjera

Lëshohet Banesa 63 m2 me qira në Ferizaj.
Banesa gjindet më saktësisht në Rr.Halim Spahia , objektet e SN-as dhe posedon këtë renditje :

Salloni & Kuzhina
1 Dhomë Gjumi
1 Banjo
1 Ballkon

Qmimi : 200 Euro

Për më shumë kontaktoni:
+383 (48) 888 762
Viber & Whats app

 • Adresa Ferizaj, Municipality of Ferizaj, Kosovo
 • Qyteti Ferizaj
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 32507
 • Çmimi: €200
 • Madhësia e pronës: 63
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton