Lëshohet Banesa 65m2 me Qira – Dardani

 • €380
Mustafa Venhari, Dardania, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Mustafa Venhari, Dardania, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Me Qira
Mustafa Venhari, Dardania, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Mustafa Venhari, Dardania, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • €380

Informata rreth pronës

ID e pronës: 31831
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 65
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet me qira banesa me sipërfaqe 65m2 në Lagjen Dardania, më saktësisht afër Bast Trade.

Banesa ndodhet në katin përdhesë dhe ka këtë renditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 2 Dhoma Gjumi
 • Banjo
 • Ballkon

Banesa është tërësisht e mobiluar, e pajisur me të gjitha elementet e nevojshme, ka lokacion shumë të përshtatshëm banimi, ka ndriçim të mjaftueshëm, posedon oborr dhe ngrohje me Termokos.

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446
Viber & Whats app

 • Adresa Mustafa Venhari, Dardania, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 31831
 • Çmimi: €380
 • Madhësia e pronës: 65 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Zgjim
 • Zgjim