Lëshohet Banesa 65m2 me Qira – Prishtina e Re

 • €300
Holger Pedersen, Lagjja e Spitalit, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Holger Pedersen, Lagjja e Spitalit, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Me Qira
Holger Pedersen, Lagjja e Spitalit, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Holger Pedersen, Lagjja e Spitalit, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • €300

Informata rreth pronës

ID e pronës: 32777
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 65
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet me qira banesa me sipërfaqe 65m2 në Lagjen Prishtina e Re, më saktësisht tek Restaurant Illyrian Castle.

Banesa ndodhet në katin -III- dhe ka këtë renditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • Dhomë Gjumi
 • Banjo
 • Ballkon

Banesa është tërësisht e mobiluar me orendi të reja, ka lokacion të favorshëm banimi, posedon ashensor funksional, parking të mjaftueshëm për vetura dhe ndriçim natyral.

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446
Viber & Whats app

 • Adresa Holger Pedersen, Lagjja e Spitalit, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 32777
 • Çmimi: €300
 • Madhësia e pronës: 65 m2
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Zgjim
 • Zgjim